Найбільш незвичайні велосипеди світу

У сучасному світі повно різних видів велосипедів, кожен з яких чимось відрізняється. Але чи знали ви, що є максимально незвичайні велосипеди, наприклад, з дерева чи інших матеріалів? Якщо ні, то ця стаття якраз для вас. Сьогодні ми вам розповімо про такі велосипеди,

яких ви точно не чули.

Найлегший велосипед у світі

Першим на черзі йде найлегший велосипед у світі. Це AX Lightness VIAL Evo Ultra вагою 4,4 кг. У його складі використовується алюмінієвий сплав, а рама важить лише 600 грам. Незважаючи на легкість, ціна повністю протилежна та перевищує десятки тисяч євро. Цей велосипед відносять до шосейного виду велосипедів, а використовується для далеких поїздок та подорожей. За рахунок своєї легкої ваги він досить спокійно і швидко може набирати високу швидкість. Але при цьому незважаючи на свою малу вагу, велосипед міцний та твердий. Це забезпечується використанням високоякісних та високоміцних алюмінієвих сплавів.

Велосипед з дерева

Другий велосипед, який може вас дуже здивувати, це велосипед з дерева. Цей велосипед має основні деталі зроблені з твердих видів дерева, а основні частини механізму велосипеда, за класикою, із заліза або інших сплавів. Цей велосипед був придуманий як унікальний дизайнерський хід, який вдався.

Він є досить легким за рахунок використання сухої обробленої деревини, а тому практично не відрізняються від звичайного металевого велосипеда. Але незважаючи на свою унікальність, його використовувати повноцінно як звичайний засіб пересування не вийде. За рахунок надлишку вологи деревина розширюватиметься і ставатиме м'якшою і гнучкішою. Використання такого дерев'яного велосипеда під час дощової погоди є особливо небезпечним та загрожує безпеці велосипеда.

Якщо ви хочете здивувати своїх друзів унікальним велосипедом, то можете сміливо купувати або створити самому цей диво велосипед, але якщо ви хочете спокійно проводити час за кермом велосипеда, то краще купуйте звичайні моделі з алюмінієвих або сталевих сплавів.

Велосипед з картону

Цей велосипед не пішов далеко від попереднього варіанту. Але на відміну від дерев'яного, картонний повністю зібраний з картону, що робить його лише красивим експонатом або сувеніром. Навіть якби встановили на цих велосипедах справжній механізм, то покататися на ньому все одно не вийшло б. Картон не може витримати людську вагу і просто зламається.

А при проникненні вологи на сам картон, вся конструкція може перетворитися просто на паперову кашу. Тому тут порада така сама як і з дерев'яною. Картонний велосипед - це гарний сувенір, але як транспортний засіб краще розглянути інші варіанти, наприклад, гірські або міські велосипеди.

Велосипед з вітрилом

Заключний і найдивовижніший велосипед - велосипед з вітрилом. Вітрило служить альтернативою звичайного рульового управління, а саме управління вітрилом здійснюється з керма шляхом натискання однієї з двох кнопок на маленькому блоці управління з екраном, на якому відображається кут повороту вітрила і рівень заряду батареї в моторчику, який відповідає за різні маневри та дії на дорозі.

Цей вид велосипеда вже не є дрібнички і може використовуватися для повноцінної їзди на велосипеді. У рух велосипед наводиться рахунок кручення педалей з'єднаних ланцюгом з колесами велосипеда. Ця розробка ще знаходиться на етапі тестування, але вже незабаром у багатьох велосипедних магазинах ми зможемо побачити велосипеди з вітрилом.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити як самі велосипеди, так і товари для них. Спорядження, велосипедний одяг, аксесуари та інше. Це все ви можете знайти у каталогах нашого інтернет-магазину.