Навіщо велосипедистам окуляри

Багато велосипедистів-початківців задаються питанням навіщо йому потрібні спеціальні велосипедні окуляри. З цим питанням стикався практично кожен новачок, а це означає, що настав час відповісти на це питання. У цій статті ми розберемо навіщо вони потрібні і як вибрати модель велосипедисту.

Для чого потрібні окуляри велосипедисту?

Велосипедні окуляри, на відміну від звичайних моделей, необхідні для двох речей.

  1. Захист від сонця. Велосипедисти, як ніхто інший, перебувають під постійною сонячною дією. Будь-яка літня і навіть зимова поїздка у світлий час доби це пряме сонячне проміння, яке напружує зір, а також заважає повноцінно та комфортно керувати велосипедом. З цієї причини використання велосипедних окулярів необхідно будь-якому велосипедисту незалежно від виду спорту, яким він займається.
  2. Захист від пилу. Під час далеких заїздів шосейного виду велоспорту велика ймовірність нарватися на величезну хмару пилу, залишену велосипедистом або автомобілем, що йде попереду. Також у цій "пиловій" небезпеці знаходяться велосипедисти, які займаються їздою бездоріжжям, даунхіллом, хілл-клімбом та іншими екстремальними видами велоспорту. У цих сферах пил - це постійний супутник і суперник, який заважає повноцінно займатися спортом. Пил при попаданні в очі викликає сильний біль, заважає зосередитися і збиває з пантелику велосипедиста. Такі явища небезпечні двома основними проблемами: виникнення інфекції та ймовірність аварій, зіткнень та втрати керування велосипедом. Обидва ці фактори завдають шкоди велосипедисту, а тому необхідно використовувати захисні засоби від пилу. Насамперед це спеціальні велосипедні окуляри. Вони захистять велосипедиста від попадання пилу чи інших елементів у вічі. Також під час гірських або інших екстремальних видів спорту велика ймовірність влучення каменів невеликих розмірів у вічі. Від цього явища також врятують спеціальні окуляри.

Види велосипедних окулярів

Для чого потрібні окуляри велосипедисту, ми розібралися. Тепер розглянемо всі можливі види велосипедних окулярів, які ви можете купити у нашому інтернет-магазині. Велосипедні окуляри можуть бути різних видів та типів, але головними відмінними рисами виступають наступні параметри:

  1. Форма окулярів. Насамперед будь-які справжні та якісні велосипедні окуляри повинні мати правильну анатомічну форму та досить щільно сидіти на обличчі велосипедиста. Від форми велосипедних окулярів насамперед залежатиме їхня надійність і ваша безпека під час їзди на велосипеді. Окуляри з неправильною анатомічною формою лише заважатимуть зручному керуванню велосипедом, що може призвести до неприємних ситуацій на дорозі.
  2. Тип оправи. На даний момент у магазинах країни ви можете знайти велосипедні окуляри з двома типами оправи – звичайна оправа та на гумовій застібці. Даний фактор хоч і підбирає індивідуально під кожного велосипедиста, але при цьому велосипедні окуляри з гумовою застібкою є надійнішим варіантом, тому що не можуть злетіти з голови велосипедиста під час чергового заїзду або навіть під час падіння.
  3. Тип лінз, їх колір, напилення тощо. Більшість лінз виконується зі зносостійких матеріалів, які не ламаються і не тріскаються під час ударів або падінь на землю. Цей фактор варто враховувати при покупці, але найважливішою особливістю велосипедних окулярів є ступінь їх затемнення. Велосипедні окуляри поділяють кілька типів затемнення. Слабке, середнє, сильне затемнення, а також окуляри-хамелеони. Останній тип характеризується тим, що ступінь затемнення регулюється самостійно залежно від висвітлення. За допомогою таких окулярів хамелеонів можна ні про що не переживати під час їзди. Вони будуть затемнювати у світлий час доби, а у вечірній час перестануть, що дозволяє зручно використовувати окуляри практично не знімаючи.

Відмінності велосипедних окулярів від звичайних

Велосипедні окуляри відрізняються від звичайних окулярів насамперед своїм функціоналом, ступенем затемнення, а також щільністю та надійністю кріплення на голові велосипедиста. Використання звичайних окулярів під час їзди на велосипеді, особливо в екстремальних видах спорту, загрожує небезпекою, оскільки такі окуляри можуть зламатися, тріснути чи розколотися від будь-якої перешкоди чи маленького камінчика. Це несе ризики для очей і здоров'я велосипедиста в цілому.

Велосипедні окуляри виконані зі зносостійких матеріалів, які не дозволяють і захищають зір велосипедиста як від пилу та каміння, так і від постійних сонячних променів.

Як вибрати очки велосипедисту

Для того, щоб вибрати необхідну вам модель велосипедних окулярів, зверніть увагу на такі необхідні критерії вибору:

  • Розмір;
  • Форма;
  • Матеріал;
  • Спосіб та рівень затемнення.

Враховуючи дані критерії вибору велосипудних очок, ви зможете купити ті окуляри, які ідеально підійдуть для використання їх у вашому вигляді велоспорту.

Якщо ви давно хочете купити велосипедні окуляри в Україні за доступною ціною та зі знижкою, то ви потрапили за адресою.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент різних велосипедних окулярів. Ви зможете вибрати ту модель, яка потрібна саме вам. Ми продаємо та доставляємо по всій країні лише якісні товари.