Як вибрати розмір рами велосипеда?

Щоб розібратися з цим аспектом, наводимо текст з розділу «Як вибрати велосипед».

Як підібрати розмір рами. Найчастіше всі байки виробляються з різними характеристиками рами. Це передбачено для того, щоб кожна людина підібрала для себе велосипед відповідно до власних параметрів. Потрібно відзначити, що розмір такого елемента може бути не лише різним за довжиною, а й за висотою. Проблема може полягати в тому, що всі виробники роблять виміри різними способами. Це свідчить, що 20 дюймів одного виробника можуть збігатися з 19 чи 18 іншого виробника. Саме тому рекомендується звертати увагу на позначки, у яких використовуються букви. З ними розібратися набагато простіше.

Кілька порад:

  1. Процес підбору відповідної рами велосипеда не надто простий. Одна похибка не буде надто помітною. Її можна буде виправити без зміни конструкції байка. У тому випадку, коли ви відчуваєте недостатній розмір велосипеда, можна підняти сидіння вгору і назад. Крім того, кермо можна нахилити або змінити винос керма, зробивши його більш довгим та високим. Дії повинні виконуватися у зворотному порядку, якщо велосипед великий для людини.
  2. Вкрай важливо не забувати про особливості стилю їзди. Потрібно віддати перевагу невеликій рамі в наступних випадках:
  • переважають неспішні поїздки парками (таким чином, навантаження на спину буде невелике, спина буде розташована вертикально);
  • при підборі байка для літньої людини;
  • коли переважають агресивні катання з численними стрибками (невисока рама дозволяє зробити стрибки комфортнішими, знижує ризик отримання травм).