Моя нова стихія. Як я купував свій байк і все, що стосується цієї події

Всі мої знайомі знають про те, наскільки сильно я хотів купити байк останнім часом. Тому ця тема не є для мене несподіваною, а дуже актуальною. У результаті я зважився на те, щоб викласти свої думки щодо цього. Адже написання такої статті можна робити тоді, коли спогади ще свіжі в пам'яті.

Дитинство, молодість та великі. Моє знайомство з велосипедами розпочалося у дев'яності роки. На той час у мене був перший байк із трьома колесами. Безумовно, у цьому віці не було повного розуміння такого транспорту, але одне можу сказати точно – велосипед мав для мене щось цікаве та нове. Впасти з такого велосипеда дуже складно. Однак зі мною каталися мої друзі, і ці катання були цілком екстремальними. У них було все: різкі повороти, спуски та гірки. Цілком згадати особливості катання на триколісному транспорті мені не вдається. Але я однозначно пам'ятаю момент, коли мені було 5 років. Вже тоді з'явилося прагнення перебратися на велосипед комфортних розмірів, адже на триколісному транспорті коліна не поміщалися.

Після переїзду я став власником нового велосипеда. Це була не всім відома модель «Україна», але я побоювався їздити двоколісним байком. Це пов'язано з досвідом їзди лише на дитячому велосипеді. Звичайно, поставити на нього страхувальні колеса я просто не міг, тому що це не було передбачено конструкцією. Доводилося скористатися тим, що було. Період навчання тривав небагато часу, проте велосипед отримав дуже багато пошкоджень.

Третій мій байк мав назву «гірського» велосипеда, на той момент дуже модного. На ньому були передні та задні гальма, швидкості, одним словом – це було те, що треба. Після переїзду до Києва мій велосипед вирушив у гараж. З того часу я катався на ньому нечасто, адже я мав інший транспорт – мотоцикл.

Грандіозне повернення велосипедів у моє життя відбулося на свята у травні, 2015 року. Ми подорожували на байках Карпатами, долаючи за один день багато кілометрів. Погода в процесі подорожей була не найкращою, до того ж доводилося везти вантаж. З огляду на власну непідготовленість такий заїзд відчувався, як сильне навантаження. У будь-якому випадку подорож була організована для відпочинку, не для змагання. Саме тоді я отримав незабутнє задоволення від катання на велосипеді.

Свята у травні цього року пройшли з таким самим успіхом. Ми їздили у гори, відчули свободу пересування та відсутність повсякденних обов'язків. У той період я відчув потребу в купівлі мотоцикла. Однак остаточне рішення про таке придбання я прийняв трохи пізніше, після участі в велосипедному марафоні. -family: Arial, Helvetica, Verdana, Tahoma, sans-serif; font-size: 14px;

Що за прикол - купувати великий у 24?

З цим розібратися дуже просто:

1-я причина: Я дуже захоплювався спортом, але спробувати себе у всіх напрямках не міг. Таким чином, мій вибір упав на біг. Однак, така активність мені не підходить. Мої друзі цікавляться, чому я не наважуюсь брати участь у марафонах чи інших змаганнях? Зрозуміти мене дуже просто: мені не подобається бігати, тому що я не відчуваю жодних емоцій від цього заняття. Багато хто подумає, що не можна любити спорт і не бігати. Може це складно зрозуміти. Із цим найкраще змиритися.

2-я причина: Важливою причиною є пристрасть до швидкісної їзди. Звичайно, в машині швидкість більша, але я вважаю, що байк і автомобіль не потрібно порівнювати. Я можу перебувати певний час за кермом машини (як у межах міста, так і за ним), тому мені відомо, про що йдеться.

3-я причина: Велику роль відіграла пристрасть до велосипедів. Мені подобається оглядати багато об'єктів за невеликий відрізок часу. Поїздки за максимального комфорту для мене не характерні. До того ж велосипед має більше інтересу, оскільки з ним вдається розглянути більше цікавих об'єктів порівняно з пішими походами.

4-я причина: Добиратися до пункту призначення у місті Київ набагато швидше велосипедом, ніж іншим транспортом.

Як я вибирав свого залізного коня

При будь-якій купівлі я намагаюся ретельно вивчити товар. Наприклад, при придбанні смартфона, фітнес-годинника або стандартної комп'ютерної техніки. Вивчення інформації про велосипед зажадало набагато більше часу. Це пов'язано з тим, що мені не доводилося раніше купувати байк. Є безліч моделей та виробників, елементів велосипеда, а також безліч функціональних характеристик.

Мені пощастило, тому що розумітися на різних сайтах мені подобається. Відвідуючи той чи інший ресурс, я відразу ж наголошую на недобросовісних продавцях товарів. Вивчивши кілька пропозицій я зупинив свій вибір на магазині velotime.com.ua. З перших же хвилин відвідування вселяє довіру оформлення ресурсу та його зручність для користувача.

Через деякий час я зателефонував менеджерам для отримання консультації. На той момент я відзначив для себе виробника Haibike. Поспілкувавшись з консультантами, я отримав рекомендацію щодо велосипеда Cyclone SLX 29", який підходив під виділений бюджет. Як розповіли мені менеджери магазину, дана модель байка пройшла багато тестування та випробування. Єдине, що мене бентежило, це колірне оформлення велосипеда. Я завжди був налаштований. проти цього кольору, особливо щодо чоловічого велосипеда, я навіть опитав своїх друзів і знайомих, відправляв їм фото даної моделі байка, при цьому мене цікавило одне питання: «Чи не надто незвичайний колір для такого байка?» Однак я почув лише позитивні відгуки про цей велосипед, його оформлення сподобалося всім моїм друзям.

З цією думкою я був деякий час, у результаті цей велосипед сподобався мені дуже сильно. Кілька разів я телефонував до консультантів магазину, отримав необхідну інформацію. В результаті я замовив цю модель велосипеда. Отримав придбання через Нову пошту.

Я хочу висловити подяку магазину velotime.com.ua за професіоналізм та якісне придбання. Саме тому я зважився описати причини, з яких потрібно купувати велосипед у даному магазині:

  • Професійне, своєчасне обслуговування.
  • Існують оригінальні моделі найбільш відомих брендів та запчастин до них.
  • Можна скористатися системою бонусів (при оформленні покупки мені було нараховано бонусну суму, яку я успішно використав для придбання різних пристроїв для байка).
  • У магазині є все необхідне для любителя велосипедів. Для зручності все розміщено на одному сайті.

Як з'ясувалося пізніше, не всі магазини в столиці займаються продажем велосипедів Cyclone, у тому числі обраної мною моделі. Придбаний велосипед виробляється в місті Харків, тому байком я абсолютно не сумнівався.