Руки у теплі: вибираємо велоперчатки

Велоперчатки також як і будь-які інші рукавички зроблені, щоб руки велосипедиста знаходилися в повному комфорті незалежно від погодних умов, обставин тощо. Деякі види велоперчаток націлені захисту рук від мозолів, а деякі від холоду. Залежно від призначення розрізняють різні види самих велоперчаток, так і матеріалів, з яких виготовлені ці рукавички. У цій статті ви дізнаєтесь про види велоперчатки.

Види велоперчаток та характеристики

Більшість велоперчаток, які знаходяться у продажу практично у всіх спортивних магазинах країни, можна розділити на кілька груп, кожна з яких виконує свою особливу функцію.

  1. Варежки. Цей тип більше підходить для зимового сезону, ніж для весни або літа. Від звичайних рукавичок вони відрізняються великим відкритим пальцем, який потрібен для користування телефоном або іншими гаджетами. Замість цього виду велоперчаток можуть підійти і звичайні рукавиці, але варто мати на увазі, що велосипедні рукавички завжди мають більше зчеплення з кермом, що підвищує зручність керування транспортом.
  2. Посилені. Такі рукавички найчастіше використовуються в екстремальних видах спорту, наприклад, вони знайшли собі застосування в даунхіле, а також у кросових перегонах. Дані моделі велоперчаток є найфункціональнішими, мають додаткові застібки та фіксатори, а також пластикові або гумові вставки для більшого зчеплення з кермом для запобігання ковзанню руки на кермі. Рекомендуємо купувати саме цю модель велосипедних рукавичок, якщо ви плануєте займатися екстремальним видом велоспорту.
  3. Класичні. За назвою вже відомо, що це прогумовані рукавички. Вони від попереднього відсутністю додаткових фіксаторів. Класичні рукавички підійдуть для звичайного катання на велосипеді, а також для виконання нескладних маневрів трюків. Якщо ви не плануєте займатися екстремальними видами спорту, і віддаєте перевагу спокійному катанню на велосипеді, то даний вид велоперчаток вам точно підійде.
  4. "Митенки". Дані велоперчатки це літній варіант класичних рукавичок. Вони відрізняються відкритими пальцями для зручності перемикання швидкостей та гальмування ручним гальмом. За рахунок відкритих пальців, рука велосипедиста провітрюється і знаходиться в прохолоді, а отже менше потіє і не викликає дискомфорту. Рекомендуємо використовувати ці рукавички у спекотні періоди літа, наприклад у липні та серпні, коли температура може досягати рекордних значень.

Як правильно вибрати велоперчатки?

Вибір велосипедних рукавичок утруднений не лише широким асортиментом, а й розмірною сіткою. Для правильного вибору велоперчаток спочатку звертайте увагу як на обраний вигляд, так і на розмір вашої долоні. Для цього заміряйте довжину та ширину вашої долоні та співвіднесіть отримані результати зі значеннями на розмірних сітках для вибраного виду велоперчаток.

Правильний вибір розміру велоперчаток впливатиме на зручність керування, на ймовірність виникнення мозолів, а також на безпеку. Невірно вибрані рукавички будуть приносити дискомфорт, призведе до появи мозолів та пухирів від тертя, а також за рахунок незручного керування, підвищить ваші ризики під час їзди на велосипеді.

Відмінні риси велоперчаток від рукавичок

Головна відмінна особливість спеціальних велоперчаток від звичайних "міських" рукавичок полягає у надійності зчеплення з кермом. Звичайні рукавички, які найчастіше виконуються з вовни або м'якої тканини, ковзатимуть і не дають спокійно керувати велосипедом. Використання звичайних рукавичок категорично заборонено в екстремальних видах спорту, це небезпечно для життя та здоров'я велосипедиста, може призвести до різних травм та небезпечних ситуацій.

Велосипедні рукавички, у свою чергу, виготовлені зі спеціальних матеріалів, які не дають руці ковзати по керму, а в деяких моделях, наприклад, посилених, за рахунок додаткової фіксації та гумових вставок, ковзання повністю виключене. Використання велосипедних рукавичок забезпечує ідеальне зчеплення руки з кермом та системою перемикання швидкостей, а це у свою чергу підвищує якість та безпеку керування велосипедом.

Якщо ви давно хочете купити велоперчатки в Україні, то ви потрапили за адресою. У нашому інтернет магазині ви знайдете широкий асортимент велоперчаток. Ви точно знайдете ту модель, яка вам потрібна.